NAšE SLUžBY


Autopolep Brno / Naše služby


 

POLEP AUTOMOBILŮ - komplexní služby od návhu až po polepení Vašeho vozu.

Vůz Vám polepíme dle Vašeho přání. Celopolep, částečné polepy, řezanou i tištěnou grafikou. Na polepy aut používáme samolepící fólie, které mají dlouhou životnost, a jsou šetrné k lakům na vozech. Na výběr máte z řezané nebo tištěné fólie. Řezanou fólii nabízíme v široké škále odstínu a trvanlivosti. Při použití tištěné fólie nejste ničím omezení. Je možné použít celobarevné motivy, fotografie…

 

Polep výloh

Realizujeme interiérové i exteriérové instalace polepů výloh a nejrůznějších reklamních poutačů. Polepy je možné umístit na jakýkoliv hladký soudržný povrch. Výběr je jen na Vás, zda chcete polepit výlohu celou nebo jen částečně. Nabízíme také poloprůhledné a perforované fólie.

 

Polep reklamních ploch

Samolepící fólie jsou vhodné téměř na veškeré materiály, převážně na auta, výlohy, kov, plasty aj. Není tedy pro nás problém polepit např. autoplachtu, billboard, banner, PVC cedule, kovové cedule všech velikostí a tvarů. Polepy lze také uchránit před vlivy počasí a mechanickým poškozením pomocí laminace, která prodlužuje životnost polepu.

Vážený návštěvníku, tato stránka používá soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.